Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ifa (Sunrise) *** (1)

22. 5. 2007

Ubytování

Útulné pokoje s TV,klimatizací a balkonem na moře(díky své poloze z větąiny pokojů je výhled na moře)Na můj vkus krátké postele(se svými 2 metry sem se neveąel.

Strava

Formou ąvédských stolů.Bohatý výběr,ovoce,zelenina,zmrzlina,zákusky,salámy,saláty,sýry,a mix cca 6 různých teplých jídel.K snídani např.volký voči,párečky,slaninka;večeře kaľdý večer jiná kuchyně.čínská,italská,ąpanělská,kontinentální atd.)

Sluľby hotelu

V recepci mluví anglicky, jinak výhradně španělsky. Možnost koupání v hotelovém bazénu od 9:00 do 19:00 (asi aby se ožralové z baru neutopili. Lehátka u bazénu zdarma. Vnitřní bazén a sousedící sauna za 6? na osobu a minigolf 3? za osobu na střeše hotelu naproti jídelně.

Pláľ

Klidnou chůzí max.2 minuty chůze z mírného kopečka uličkou plnou obchůdků. Pláž písčitá (od 13:00 do 16:00) nesnesitelně horká. Voda čistá, u pláže je minimum WC. Přesto je voda nádherně čistá. S vlnami cca 20 - 80 cm v extrému byly i 1,5 metru

Celkový dojem

Hotel se mi moc líbil a uvaľuji že ho navštívím opět. Doporučuji zamilovaným párům, klidné prostředí poblíž hrádečku, pláľe a kousek do centra starého Lloretu. Doporučuji hotelovou Sangriu na baru u bazenu.(míchaná s vodkou....) :o)